Hazırlık Proğramı

İngilizce Hazırlık Programı

Bu lisans öncesi program katilimcilara Ingilizcelerini gelistirme imkani sunmaktadir. Becerikli akademisyen ogretmenlerimizin gozetiminde, her ulkeden gelen katilimcilar dinleme, konusma, okuma ve yazma becerilerini gelistirmekte ve İngilizce konuşulan ülkelerin kültürlerini daha yakından tanımaktadırlar. Kursun tamamlanmasıyla katılımcılar İngilizce B2 seviyesine ulaşmaları ve arzu ettikleri bölümü başarıyla tamamlamaları beklenmektedir.

Tüm Katılımcılar - 3000 EUR

Tıp Adayları için İngilizce Hazırlık Programı

Bu program, tıp alanında lisans eğitimi görmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış özel bir lisans öncesi programdır. Bir yıl boyunca sunduğumuz İngilizce egitimi tıp terminolojisi üzerine yoğunlaşmıştır.

Karılımcılar, dil yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra tıp dunyasında sık sık kullanılan kelime ve deyimleri öğrenecekler, deneyimli öğretmen ve pratisyenler gözetiminde, uzmanlar tarafindan yazılmış makale, tez ve kitapları okuyarak kelime dağarcıklarını geliştirme imkanı bulacaklardır.

•Tüm Katılımcılar - 4950 EUR

Lehçe Hazırlık Programı

Elbette Polonya'da yaşadığımız için, farklı ülkelerden gelen katılımcılarımız Lehce Hazırlık Programı'na katılmaya da teşvik ediyoruz. Derslerde alacakları dil eğitiminin yanı sıra Polonya kültürünü yakından tanıma imkanı sunuyoruz.

•Tüm Katılımcılar - 2000 EUR